Bacalhau lombos (Marca Branca)

Save 5%

23,74 €/kg

Auchan

3 prices
  • AuchanBest

    800 g · 18,99 €

    23,74 €/kg

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    BACALHAU DEMOLHADO AUCHAN LOMBOS NORUEGA MSC 800G

    Currently under Bacalhau lombos (Marca Branca) · All price history will move with it.

  • Continente

    800 g · 18,99 €

    23,74 €/kg

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    Lombos de Bacalhau da Noruega MSC Demolhado Ultracongelado Continente

    Currently under Bacalhau lombos (Marca Branca) · All price history will move with it.

  • Pingo Doce

    800 g · 19,99 €21,99 € −9%

    24,99 €/kg

    +5% vs best

    Apenas · Promoção até 03/08

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    Lombos de Bacalhau Congelados

    Currently under Bacalhau lombos (Marca Branca) · All price history will move with it.