
Cereais Chocapic
5,52 €/kg
Auchan
Save 42% per kg at Auchan than at Continente (9,57 €/kg).
9 prices
- AuchanBest
625 g · 3,45 €
5,52 €/kg
Price may be stale
59d agoLow - Continente
625 g · 3,46 €
4,99 €−31%5,54 €/kg
+0% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Pingo Doce
375 g · 2,29 €
3,59 €−36%6,11 €/kg
+11% vs best
Poupe mais de 35% · Promoção até 03/08
Price may be stale
59d agoLow - Continente
900 g · 6,99 €
7,77 €/kg
+41% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Auchan
900 g · 6,99 €
7,77 €/kg
+41% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Pingo Doce
900 g · 6,99 €
7,77 €/kg
+41% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Pingo Doce
625 g · 4,99 €
7,98 €/kg
+45% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Auchan
375 g · 3,59 €
9,57 €/kg
+73% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Continente
375 g · 3,59 €
9,57 €/kg
+73% vs best
Price may be stale
59d agoLow
| Seller | Pack | Price | Per unit | Trend · 30 checks | Checked | |
|---|---|---|---|---|---|---|
AuchanBest Price may be stale | 625 g | 3,45 € | 5,52 €/kg | Low | 59d ago | |
Continente Price may be stale | 625 g | 3,46 € | 5,54 €/kg+0% vs best | Low | 59d ago | |
Pingo Doce Poupe mais de 35% · Promoção até 03/08 Price may be stale | 375 g | 2,29 € | 6,11 €/kg+11% vs best | Low | 59d ago | |
Continente Price may be stale | 900 g | 6,99 € | 7,77 €/kg+41% vs best | Low | 59d ago | |
Auchan Price may be stale | 900 g | 6,99 € | 7,77 €/kg+41% vs best | Low | 59d ago | |
Pingo Doce Price may be stale | 900 g | 6,99 € | 7,77 €/kg+41% vs best | Low | 59d ago | |
Pingo Doce Price may be stale | 625 g | 4,99 € | 7,98 €/kg+45% vs best | Low | 59d ago | |
Auchan Price may be stale | 375 g | 3,59 € | 9,57 €/kg+73% vs best | Low | 59d ago | |
Continente Price may be stale | 375 g | 3,59 € | 9,57 €/kg+73% vs best | Low | 59d ago |