
Cereais Pensal
Other3 listings
Save 25%8,96 €/kg
Pingo Doce
Save 25% per kg at Pingo Doce than at Auchan (11,96 €/kg).
3 prices
- Pingo DoceBest
250 g · 2,24 €
2,99 €−25%8,96 €/kg
Poupe 25% · Promoção até 03/08
Price may be stale
59d agoLow - Continente
250 g · 2,99 €
11,96 €/kg
+33% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Auchan
250 g · 2,99 €
11,96 €/kg
+33% vs best
Price may be stale
59d agoLow
| Seller | Pack | Price | Per unit | Trend · 30 checks | Checked | |
|---|---|---|---|---|---|---|
Pingo DoceBest Poupe 25% · Promoção até 03/08 Price may be stale | 250 g | 2,24 € | 8,96 €/kg | Low | 59d ago | |
Continente Price may be stale | 250 g | 2,99 € | 11,96 €/kg+33% vs best | Low | 59d ago | |
Auchan Price may be stale | 250 g | 2,99 € | 11,96 €/kg+33% vs best | Low | 59d ago |