Cereais Weetabix Chocolate

Save 26%

8,28 €/kg

Auchan

2 prices
  • AuchanBest

    500 g · 4,14 €

    8,28 €/kg

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    CEREAIS FIBRA WEETABIX MINIS CHOCOLATE 500G

    Currently under Cereais Weetabix Chocolate · All price history will move with it.

  • Continente

    500 g · 5,59 €

    11,18 €/kg

    +35% vs best

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    Cereais Crispy Minis Weetabix

    Currently under Cereais Weetabix Chocolate · All price history will move with it.