Descafeinado Pó

Save 26%

24,95 €/kg

Auchan

3 prices
  • AuchanBest

    220 g · 5,49 €

    24,95 €/kg

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    CAFÉ DELTA MOIDO DESCAFÉINADO MU 220G

    Currently under Descafeinado Pó · All price history will move with it.

  • Continente

    220 g · 7,39 €

    33,59 €/kg

    +35% vs best

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    Café Moído Torrado Descafeinado Moagem Universal Int 9 Delta

    Currently under Descafeinado Pó · All price history will move with it.

  • Pingo Doce

    220 g · 7,39 €

    33,59 €/kg

    +35% vs best

    Price may be stale

    59d agoLow
    Open

    Reassign listing

    Move to another product

    Café Moído Moagem Universal Descafeinado

    Currently under Descafeinado Pó · All price history will move with it.