
Limiano Light
Other6 listings
Save 22%11,22 €/kg
Continente
Save 22% per kg at Continente than at Auchan (14,45 €/kg).
6 prices
- ContinenteBest
2× · 4,49 €
5,19 €−13%11,22 €/kg
Price may be stale
59d agoLow - Continente
200 g · 2,45 €
2,89 €−15%12,25 €/kg
+9% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Pingo Doce
200 g · 2,45 €
2,89 €−15%12,25 €/kg
+9% vs best
Poupe 15% · Promoção até 03/08
Price may be stale
59d agoLow - Auchan
2× · 5,19 €
12,98 €/kg
+16% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Pingo Doce
400 g · 5,19 €
12,98 €/kg
+16% vs best
Price may be stale
59d agoLow - Auchan
200 g · 2,89 €
14,45 €/kg
+29% vs best
Price may be stale
59d agoLow
| Seller | Pack | Price | Per unit | Trend · 30 checks | Checked | |
|---|---|---|---|---|---|---|
ContinenteBest Price may be stale | 2× | 4,49 € | 11,22 €/kg | Low | 59d ago | |
Continente Price may be stale | 200 g | 2,45 € | 12,25 €/kg+9% vs best | Low | 59d ago | |
Pingo Doce Poupe 15% · Promoção até 03/08 Price may be stale | 200 g | 2,45 € | 12,25 €/kg+9% vs best | Low | 59d ago | |
Auchan Price may be stale | 2× | 5,19 € | 12,98 €/kg+16% vs best | Low | 59d ago | |
Pingo Doce Price may be stale | 400 g | 5,19 € | 12,98 €/kg+16% vs best | Low | 59d ago | |
Auchan Price may be stale | 200 g | 2,89 € | 14,45 €/kg+29% vs best | Low | 59d ago |