
Molho Tomate (Barilla)
Other3 listings
Save 25%8,97 €/kg
Continente
Save 25% per kg at Continente than at Auchan (11,98 €/kg).
3 prices
- ContinenteBest
3,59 €
4,79 €−25%8,97 €/kg
Price may be stale
59d agoLow - Pingo Doce
400 g · 3,59 €
4,79 €−25%8,98 €/kg
+0% vs best
Poupe 25% · Promoção até 03/08
Price may be stale
—59d ago - Auchan
400 g · 4,79 €
11,98 €/kg
+34% vs best
Price may be stale
59d agoLow
| Seller | Pack | Price | Per unit | Trend · 30 checks | Checked | |
|---|---|---|---|---|---|---|
ContinenteBest Price may be stale | — | 3,59 € | 8,97 €/kg | Low | 59d ago | |
Pingo Doce Poupe 25% · Promoção até 03/08 Price may be stale | 400 g | 3,59 € | 8,98 €/kg+0% vs best | — | 59d ago | |
Auchan Price may be stale | 400 g | 4,79 € | 11,98 €/kg+34% vs best | Low | 59d ago |